Údržba a chod počítače

Zrychlení PC přes CCleaner

Díky programu CCleaner můžete zrychlit práci Vašeho počítače. Díky programu se totiž vymaže mnoho dočasných souborů, které se do počítače dostanou z internetu. Jejich přítomnost samozřejmě zatěžuje systém, proto je dobré se jich pravidelně zbavovat. Program je velmi zručným pomocníkem a nabízí vyčistění programů jako jsou: Internet Explorer, dočasné soubory, historii navštívených stránek, cookies, schované index. dat soubory, místo, kam jste naposledy uložili stažený soubor z internetu. Umožňuje samozřejmě také práci s programem Firefox, kde maže dočasné soubory, historii navštívených stránek, cookies a také seznam stažených souborů. CCleaner je vyvinut stejným výrobcem, od něhož pochází také Defraggler, což je velmi vhodný přístroj na defragmentaci disku.

Společně s těmito nástroji bude Vás systém pracovat mnohem rychleji a také efektivněji. Je důležité počítač pravidelně čistit, protože pouze jeho pravidelnou údržbou jej budete udržovat v dobrém stavu. Program dokáže bez problémů pracovat na operačních systémech Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista a Win 7.

Jeho licence je freeware, takže se k němu dostanete kdekoli na internetu. Neváhejte a program si co nejdříve obstarejte.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán CCleaner poradna a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.