Údržba a chod počítače

Zrychlení a optimalizace windows 7

Optimalizace počítače je pro všechny uživatele velmi užitečná. Jde zejména o to, že starší počítače jsou po čase pomalejší. Během surfování po internetu se totiž do počítače stahují různé soubory, jejichž množství může počítač zpomalit.

Těchto souborů se velmi efektivně zbavíme pomocí mnoha programů, které jsou k tomu určeny. Jedním z těchto programů je například Advanced SystemCare. Program pracuje velmi rychle a je k dostání zdarma na internetu. Jakmile s jeho pomocí vyčistíte počítač, jeho rychlost se ihned zvýší. Promazat můžete také registry a další libovolně volitelné oblasti disku. Samozřejmostí je mazání souboru cookies, které se samovolně stahují do počítače během surfování na internetu.

Problém může nastat také v případě, kdy do počítače stahujete mnoho souborů denně a počítač si jimi zanášíte. Dalším rizikem je samozřejmě riziko stažení nebezpečného obsahu, který může ohrožovat Vaše data. Je důležité si na takové soubory dávat zvýšený pozor. Díky optimalizačním programům jsou možné i hloubkové analýzy systému a také opravuje blue-screen chyby a upravuje restoration funkce.

Činnost programu je zkrátka na vysoké úrovni a není radno tyto programy podceňovat.

Komentáře jsou uzavřeny.